Używanie wahadeł leczniczych z mikroelementami

Kilkunastoletnia praktyka używania wahadeł leczniczych z mikroelementami dowiodła, że ta metoda nie wyklucza tradycyjnych metod leczenia. Wspomaganie wahadłami leczniczymi leczenia szpitalnego i zabiegów w lecznictwie otwartym przyczynia się do poprawienia wyników końcowych. Bywają okoliczności, w których samo wahadło nie jest w stanie wyleczyć, a jedynie może przynieść ulgę. Zatem wprowadzamy działanie pomocnicze, a tym samym poszerzamy zakres udzielanej pomocy.

Warszawski radiesteta Józef Baj w roku 1978 po raz pierwszy opracował wahadło podające jony mikroelementów. Było to wahadło z wkładem miedzianym Cu, przeznaczone do leczenia tkanki miękkiej, stanów neuralgicznych, kamicy, stanów zapalnych itp. W dwa lata później powstało wahadło z wkładem Fe, oczyszczające tkankę kostną, stawową i miazgową. Z kolei powstało wahadło profilaktyczne WP, którym można było pozbyć się przeziębień oraz prawie wszystkich chorób dziecięcych. Dalsza praktyka pokazała, że rośnie znaczenie stosowania wahadeł leczniczych. W czasie choroby w organizmie powstaje wiele nieprawidłowości, a zagadnienie wagi mikro- i makroelementów zajmuje naczelne miejsce.

Po kilkunastu latach od opracowania wahadła Cu pojawił się cały zespól wahadeł leczniczych, w których wykorzystano następujące wkłady: miedź, żelazo, cynk, magnez, fluor, jantar, jod, propolis, lit, krzem, potas, sód, dolomit, kobalt, wapń, mangan, molibden, antymon, chrom, fosfor, selen, siarka, żeń-szeń, mumio, glin, złoto, wolfram oraz ostatnio, przywiezione przeze mnie z peruwiańskiej selwy huay- can (czyli wieczna młodość) i una de gato. Do wymienionych wahadeł dochodzi WP, które dzięki wsadowi oraz konstrukcji wysyła bardzo miękkie wibracje i może być z powodzeniem stosowane w leczeniu dzieci już od pierwszych godzin życia. Jest również wahadło MIM zawierające zestaw mikro- i makroelementów, tworzących układy synergiczne w naszym organizmie. Wahadło climactero jest przeznaczone dla kobiet powyżej 30, a mężczyzn 45-50 roku życia, a wahadło seks ma wsad ziołowy leku wykonanego w Chinach.