Odbudowa wibracji komórkowych

Odbudowa wibracji komórkowych następuje przez stosowanie odpowiedniej długości fali, czyli koloru, który spowoduje powrót do właściwych drgań. Może to także nastąpić dzięki użyciu harmonizującego lekarstwa, korygującego płyn będący zasadniczą częścią komórki.

Doktor Jerzy Lachowski stwierdził, że płyn komórkowy zawiera 92 pierwiastki tablicy Mendelejewa i w celu zapewnienia równowagi zdrowotnej elementy te występują w odpowiedniej proporcji. Choroba może spowodować niedobór lub nadmiar niektórych z nich i dlatego lek musi zawierać brakujące składniki. Oczywiście lekarstwo powinno być dobrane dła indywidualnego pacjenta, zatem być zgodne ze składem chemicznym leczonej komórki. Warto podkreślić, że specyfik może zawierać te same składniki w jednym przypadku konieczne, w innym szkodliwe, a oceniany przez lekarza jako identyczny może niestety zaszkodzić pacjentowi przez zgromadzenie nadmiaru pewnych elementów w komórce pacjenta. W pierwszym przypadku nastąpi wyzdrowienie, w drugim stan chorego się pogorszy.

Pomoc radiestezji przy stawianiu diagnozy jest ewidentna. Odbierając wibrację chorej komórki wahadło ujawnia odpowiedni kolor leczący. Przytoczę opis prostego urządzenia do leczenia kolorami. Do wtyczki elektrycznej przymocowano sznurek jedwabny lub konopny długości 2 do 3 m. Na drugim końcu sznurka znajduje się stożek z drewna lub galalitu z małym magnesem w kształcie podkówki, wmontowanym jako wzmacniacz. Wtyczkę wkładam do gniazdka sieci elektrycznej, a w czasie zabiegu stożek trzymam nad kawałkiem tkaniny kolorowej przeznaczonej do leczenia danej przypadłości i leżącej na chorym. Czas używania aparatu wskazuje trzymane przez operatora wahadło neutralne nastawione na kolor chorego i krążące w prawo. Gdy ładunek jest wystarczający, wówczas wahadło zatrzymuje się. W przypadku ogólnego osłabienia trzeba aparatem z kolorem wskazanym przez wahadło wykonać ładowanie na splot słoneczny dwa razy dziennie. Po paru zabiegach pacjent odczuje, że powraca mu energia.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>