Mumio

Zgodnie z zaleceniami medycyny ludowej żeń-szeń stosowany jest w stanach wyczerpania, w leczeniu chorób nerwowych, sercowo- -naczyniowych, żołądkowo-jelitowych, wątroby, nerek, gruźlicy płuc, chorób układu płciowego, niektórych form impotencji. Może być pomocny w leczeniu cukrzycy, gdyż obniża poziom cukru we krwi. Przyspiesza gojenie się ran.

Wahadło żeń-szeń, ze względu na różnorodne zastosowanie, emituje promieniowanie na mentalne polecenie zaczynające się od słów: „wyleczyć…”, „wzmocnić…” itp. Wahadło climactero działa profilaktycznie wobec kobiet powyżej 30. roku życia, a u mężczyzn w wieku 45-50 lat. To wahadło poprawia okresowo przemianę materii, leczy bezsenność, ogólne osłabienie, bóle lędźwi, pleców itp.

Mumio — balsam górski, zwany też górską smolą, jest znany i stosowany od 3000 lat przez wschodnią medycynę, głównie w Iranie, Afganistanie, Indiach, Chinach, Pakistanie, Rosji i Tybecie. Balsam górski wydziela się ze szczelin skal, głównie w jaskiniach i pieczarach. Stanowi substancję podobną do żywicy o kolorach od żółto-czerwonego do czarnego. Występuje głównie w górnych rejonach Azji Środkowej.

Stosuje się go do leczenia większości schorzeń, jak ból głowy, zapalenie nerwów, paraliż, niedowłady, astma, choroby reumatyczne, angina, choroby układu pokarmowego, choroby dróg moczowych, w leczeniu ran i złamań. Zapobiega również arteriosklerozie.

Wahadło Mumio emituje promieniowanie na mentalne polecenie zaczynające się od słów: „wyleczyć…”, wzmocnić…”, w zależności od czynności, które wykonujemy.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>