PRAKTYKOWANIE SPIRALAMI – DALSZY OPIS

Warto nadmienić, że częstotliwość wzbudzana przez jedną spiralę jest bliska fioletu, a dwie spirale emanują 10Ifi Hz. Ksiądz Horecki w swej pracy używał różdżki własnej produkcji z drutu, którą przesuwał wzdłuż badanej osoby, stwierdzając brak schorzenia lub jego istnienie. „Jest to diagnostyka ogólna – powiedział – gdyż różdżka nie klasyfikuje stanu organów, lecz jedynie wskazuje chore miejsce.” Stwierdził także, że może mentalnie za pomocą wahadła wskazać chory organ. By to uczynić, najpierw sprawdzał swe predyspozycje w danej chwili. Krążenie wahadła w prawo potwierdzało jego sprawność, lewostronne sygnalizowało jej brak.

W trakcie badania mentalnego operator najpierw wprowadzał wahadło w oscylacje wymuszone, by szybciej weszło we właściwe krążenie. Dalsza oscylacja oznaczała brak odpowiedzi, krążenie w prawo – to co korzystne, a w lewo – to co szkodliwe.

Ksiądz Horecki w czasie badania stawiał konkretne pytania, na przykład: „Czy są infekcje pasożytnicze, bakteryjne itd.?” Następnie ustalał, z jakich zestawów spiral i w jakim czasie pacjent powinien pić napromieniowane napoje. I tak w przypadku pasożytów należało używać zestawu trzynastu spiral i pić trzy szklanki dziennie przez pięć miesięcy przeciwko wirusom używać jednej i dziewięciu spiral i pić dwie szklanki dziennie przez pięć tygodni przeciw pierwotniakom i riketsjom zalecał stosować siedem spiral oraz pić trzy szklanki dziennie przez osiem miesięcy.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>