Przegląd niektórych wahadeł leczniczych

Wahadło MIM – wzmocnione, zawiera zestaw makro- i mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Są w nim zawarte tak zwane pierwiastki życia: wapń, fosfor, chrom, cyna, cynk, fluor, jod, kobalt, krzem, magnez, miedź, molibden, nikiel, seien, wanad i żelazo, jak również potas i sód oraz aluminium, bar, bizmut, lit, siarka, srebro i tytan. Wahadło stosuje się w profilaktyce, procesie leczenia, rekonwalescencji. W profilaktyce zabezpiecza organizm przed infekcjami oraz chorobami, np. przed arteriosklerozą. Leczniczo stosuje się w bólach głowy, migrenie, zapaleniu stawów, niedowładach, astmie, chorobach reumatycznych, anginie, chorobach układu pokarmowego, dróg moczowych, przy ranach i złamaniach, wzmacnia też ono słuch i likwiduje skrzepy. Cenną zaletą wahadła jest możliwość leczenia chorób nowotworowych. W okresie rekonwalescencji wahadło może być użyte do ogólnego wzmocnienia organizmu, do zmniejszenia bólu i regulacji ciśnienia tętniczego krwi. Wahadło MIM emituje promieniowanie na hasła mentalne zaczynające się od słów: „uzupełnić.,.”, „wyleczyć…”, „wzmocnić…” itp. w zależności od wykonywanych czynności.

Jantar, zwany polskim zlotem, stosowany był już w starożytności. Obecnie ma wielkie znaczenie w lecznictwie ludowym. Wahadło z jantarem leczy wszelkie przeziębienia z zapaleniem płuc i oskrzeli włącznie. Działa korzystnie na serce i gruczoł tarczycy, na astmę i nerwobóle, bóle mięśniowe, bóle głowy, likwiduje skrzepy i zwalcza chorobę naczyń wieńcowych, poprawia przytępiony słuch.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>