Pszenica Ozyrysa

Sprawdzając kolor Filtrowany przez różne metale można, przy użyciu kwadratowej tabliczki Nareta. ustalić, który filtr najbardziej odpowiada danej sytuacji.

Jakikolwiek przesiany piasek, który pod mikroskopem przedstawia nieregularne kształty, jak również podobne dowolne ciało, jak trociny drzewne, proszek węglowy, wapno w proszku znoszą promieniowanie radiestezyjne. Pojemnik z dowolnym proszkiem ustawiony na drodze radiestezyjnego promieniowania pochłania je, co zostaje potwierdzone wstrzymaniem ruchów uprzednio krążącego wahadła.

W grobowcach egipskich znaleziono ziarna pszenicy, które nazwano pszenicą Ozyrysa (obecnie hoduje się ją we Francji). Nadzwyczaj silne jej promieniowanie przekracza długość wszystkich liniałów biometrycznych i prawie natychmiast wypełnia pomieszczenie, w którym się znajdzie, zakłócając równowagę ludzi i pracę aparatów radiestezyjnych.

Pszenica Ozyrysa promieniuje bardzo intensywnie czerwień i aby się przed tym uchronić, stosuje się prosty zabieg. Jej ziarenka zamyka się w drewnianym lub tekturowym pudełku, rysując kratę na wszystkich bokach. Filtracja dokonuje się za pomocą kombinacji promieniowania kształtu i takie ekranowanie nie przepuści groźnego promieniowania.

Skuteczność kuracji przy zastosowaniu pszenicy Ozyrysa może być duża, lecz posługiwanie się nią bez właściwego doświadczenia zagraża zdrowiu. Można tę kurację porównać ze stosowaniem silnej trucizny, która może być z sukcesem użyta przez światłego lekarza, w rękach laika zaś stanie się zabójcza.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>