Używanie wahadeł leczniczych z mikroelementami część 2

Aby istniał pełny synergizm w organizmie, musi istnieć sposób na wprowadzenie określonej ilości składnika we właściwym czasie i miejscu. Zapewnia to wahadło lecznicze z mikroelementami. Wahadła z mikroelementami zawieszam po kolei nad dłonią wolnej ręki i łączę się mentalnie z moją świadomością pytając, czy wibracje tego wahadła są w danej chwili korzystne. Oczywiście jest to pytanie skierowane do mojej świadomości, po zadaniu tego pytania wahadło poruszy się dodatnio, ujemnie lub pozostanie w bezruchu. Krążenie dodatnie wskaże, że w danej chwili badane wahadło może być użyte do prowadzenia leczenia.

Z praktyki radiestezyjnej wnioskuję, że można uniknąć wstępnego badania zestawu wahadeł z mikroelementami, jak również zadawania mentalnego pytania, natomiast od razu przystąpić do kolejnego wykorzystywania wahadeł, których ruch wskaże, czy dany egzemplarz w danej chwili nadaje się do wykonania zabiegów leczniczych.

W przeciwieństwie do wahadeł radiestezyjnych wahadła lecznicze z mikroelementami trzyma się na dowolnej długości zawieszenia. Jeżeli leczę siebie, to całą końcówkę zawieszenia mam schowaną w dłoni. Jeśli działam bezpośrednio na inną osobę, wówczas końcówkę zawieszenia wypuszczam luźno, a palce wolnej dłoni trzymam wyprostowane, nie dotykając własnego ciała. Taki dotyk jest dopuszczalny, gdy działam na siebie.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>