Używanie wahadeł leczniczych z mikroelementami część 3

W czasie pracy wahadło lecznicze może wykonywać różne mchy: krążenie prawo- i lewostronne, oscylacje, elipsy, ósemki. Ten sam egzemplarz raz wysyła wiązki jonów dodatnich, a za chwilę ujemnych. Niekiedy po różnych ruchach nagle zatrzymuje się, lecz może to być bezruch pozorny przy kontynuacji jakiejś emisji. W takim przypadku należy wyrazić mentalne polecenie uruchamiające, które spowoduje, że wahadło ponownie zadziała. O ile nie poruszy się, oznacza to, że zakończyło pracę.

Reasumując, technika leczenia wahadłami z mikroelementami przebiega w sposób następujący. Wahadło lecznicze zawieszam pionowo nad dłonią, splotem słonecznym lub innym najkorzystniejszym miejscem ciała ludzkiego i przy zastosowaniu najprostszej metody czekam, dopóki wahadło krąży, przekazując organizmowi niezbędne jony. Z czterech poleceń mentalnych można stosować jedno z tu podanych lub dowolnie wybrane:

– a. Nadaj tyle wibracji leczniczych, ile trzeba do uleczenia mojego – Michała (lub Tadeusza, Marii itd.) organizmu od wszystkich chorób powodujących ból kolana i krzyża (lub ból nerki, osłabienie, prostatę itd.).

– b. Nadaj tyle wibracji leczniczych, ile trzeba do wyrównania ciśnienia tętniczego w moim – Michała (lub Tadeusza, Marii itd.) organizmie.

– c. Nadaj taki rodzaj wibracji leczniczych, jakiego trzeba do uleczenia…

– d. Nadaj taki rodzaj wibracji leczniczych, jakiego trzeba do wyrównania ciśnienia…

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>