RADIESTEZYJNE BADANIE CHOREGO – KONTYNUACJA

Można przeprowadzić radiestezyjną diagnozę z ręki pacjenta. Kładzie on na stole lewą dłoń odwróconą do góry z palcami lekko rozstawionymi (rys. 3!). Nad dłonią, na której liczbami oznaczono odpowiednie organy ciała ludzkiego lub jego działanie, prowadzę wahadło koniczne zawieszone na kolorze indywidualnym pacjenta. Gdy organ jest zdrowy, wahadło krąży w prawo, natomiast w lewo, gdy jest chory.

Oznaczone liczbami miejsca na dłoni odpowiadają następującym organom: I – mózg, głowa, 2 – gardło, krtań, 3 – ręce, dłonie, ramiona, 4 – piersi, oddech, 5 – żołądek, przepona, 6 – brzuch, jelita, 7 – nerki, kręgosłup, 8 – narządy płciowe, drogi moczowe, 9 – uda, biodra, odbyt, 10 – kolano, 11 – golenie, kostki, 12 – stopy, palce nóg, 13 – obieg krwi, wątroba, system trawienny, nasienie, 14 – kolana, kości, zęby, śledziona, 15 – mózg, ramiona, układ nerwowy, płuca, oskrzela, 17 – zewnętrzne narządy płciowe, mięśnie, ścięgna, żółć, nos,

– 18 – żołądek, klatka piersiowa, układ iimfatyczny,

– 19 – piersi, gardło, wewnętrzne narządy płciowe i narządy wydzielania moczu.

Jeżeli ruch ujemny wahadła występuje na przykład nad liczbą 13, co odpowiada obiegowi krwi, wątrobie, systemowi trawiennemu, nasieniu, wówczas przeprowadzam dalsze ustalenia. Wypisuję na czterech kartkach wymienione organy i metodą pytań odnajduję właściwą dolegliwość.

Przy badaniu dłoni kobiety najpierw należy zbadać zachowanie się wahadła nad liczbami 8 i 13. Gdy wahadło się nie porusza, oznacza to menstruację i badanie należy odłożyć na kilka dni. Zatrzymanie ruchu wahadła nad liczbami 6 i 19 może sugerować ciążę. Podczas badań na dłoni nie może być pierścionków i bransolet.

Stawiając diagnozę z ręki, po znalezieniu na dłoni organu chorego, zamiast wypisywania kartek, można stosować wariant dalszego badania. Wahadło koniczne zmieniam na uniwersalne lub neutralne i diagnozę prowadzę bezpośrednio na wskazanych organach przez punktowanie ich ręką.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>