TECHNIKA POSZUKIWANIA NA PLANIE CZĘŚĆ 2

Teraz nastawiam się mentalnie na promień podstawowy poszukiwanego przedmiotu i przesuwam wahadło wokół „świadka” aż do chwili, gdy w pewnym położeniu otrzymam oscylacje wskazujące PP, który następnie sprawdzam kompasem. Dla uzyskania danych co do głębokości, masy itp. postępuję w ten sam sposób jak przy badaniu poprzednim. Sposób trzeci. Poszukiwanie osób zaginionych irys. 24). Teraz potrzebne są następujące elementy:

A – Fotografia zaginionego, możliwie w całej postaci, bez towarzyszących osób. Zdjęcie niedawne, bez wilgotnych uszkodzeń. Przy braku fotografii można użyć „świadka” zaginionego: nie prana chusteczka, szalik, noszona ostatnio bielizna, kosmyk włosów, nie prane skarpetki itp.

B – Dobry plan w skali z zaznaczonym domem, skąd wyjechał lub gdzie był widziany ostatnio i rozpoznany przez ludzi proszących o jego odszukanie.

C – Szczegółowa mapa kraju, w którym nastąpiło zniknięcie. By nawiązać kontakt mentalny, trzymam wahadło zawieszone nad ..świadkiem” około minuty. Następnie kładę „świadka” na płytce kątomierza radiestezyjnego, by odszukać możliwe dane dotyczące zdrowia lub choroby zaginionego. Wyniki zapisuję na kartce. Otrzymuję wówczas zespól promieniować osobistych, które pozwolą przyjąć właściwą orientację mentalną. Będę wiedział, czy szukać żywego, zdrowego, chorego czy martwego.

W przypadku zaginionego niedawno prowadzę poszukiwanie na mapie ukierunkowanej na N. Wahadłem trzymanym około minuty nad „świadkiem” nawiązuję kontakt i pozwalam mu krążyć w dalszym ciągu. Następnie przenoszę je nad miejsce na mapie, gdzie zaginionego ostatnio widziano, i pozwalam wahadłu dalej krążyć od jednej do dwóch minut,

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>