Piramida przeznaczona do leczenia

Szczegóły dotyczące leczenia można znaleźć w książce Billa Schula The Psychic Power ofPyramids (wydawnictwo Petit Fawcet Group, USA).

Piramida przeznaczona do leczenia ma następujące wymiary: wysokość 50 cm, krawędź podstawy 78,54 cm, krawędź boczna 74,73 cm (rys. 18). Materiał do jej budowy może być różny i od niego zależy zdolność ładowania. Dla duraluminium wynosi 80%, mosiądzu i żelaza do 60%, drewna bez sęków, tektury 60 do 70%. kryształu górskiego 100%. Można stosować piramidę pojedynczą lub w formie stosu, w kolorze dobranym do schorzenia. Na przykład brązowa leczy gałkę oczną.

Piramidą kuruje się: reumatyzm, ischias, bóle krzyża, bóle mięśni, psychikę, system nerwowy, zadyszkę, bezsenność, dolegliwości sercowe, ciężkie bóle głowy. Wzmacnia też ona ogólnie organizm i wyrównuje ciśnienie krwi. W wymienionych schorzeniach piramidę należy stosować dwa razy dziennie po 15 lub 30 minut, z przerwą jednodniową i przez dwa tygodnie, aż do usunięcia dolegliwości.

Dla uzupełnienia własnej energii należy przebywać pod piramidą 15 minut dziennie, dla osiągnięcia lepszych wyników w nauce 30 minut co drugi dzień, a osoby ciężko pracujące powinny korzystać z piramidy rano i wieczorem po 10 minut.

Przy zbytnim napięciu nerwowym zaleca się stosować piramidę raz dziennie w ciągu 10 minut, a po piętnastu dniach raz dziennie 13 minut. W przypadku braku pozytywnych wyników należy kurację przerwać, a następnie ponowić zabiegi po 15 minut dziennie. Każde powtórzenie zabiegów powinno być poprzedzone przerwą dwutygodniową.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>